به تب گردشگری قطر مبتلا می‌شود خاورمیانه به تب گردشگری قطر مبتلا می‌شود

خاورمیانه به تب گردشگری قطر مبتلا می‌شود

خاورمیانه به تب گردشگری قطر مبتلا می‌شود

کشور قطر در حال آماده شدن برای رونق گردشگری جام جهانی است زیرا این کشور کوچک برای پذیرایی بیش از یک میلیون هوادار فوتبال آماده می‌شود.

به نقل از بلومبرگ، بسیاری از محدودیت‌ها ازجمله مشکلات محل اقامت، بسیاری از گردشگران را وادار می‌کند تا از پروازهای روز مسابقه از شهرهای دیگر خاورمیانه استقبال کنند که به نفع خطوط هوایی، هتل‌ها و اماکن گردشگری در کشورهای دیگر از جمله امارات متحده عربی، عربستان سعودی و عمان است.

خاورمیانه به تب گردشگری قطر مبتلا می‌شود
خاورمیانه به تب گردشگری قطر مبتلا می‌شود

مرکز گردشگری دبی بیشترین سود را خواهد برد و هتل جدیدی را برای پذیرش گردشگران ساخته است و با پرواز ۴۰ دقیقه‌ای به دوحه افراد را منتقل می‌کند.

مدیر اجرایی فرودگاه‌های دبی گفت که دبی دروازه اصلی جام جهانی خواهد بود و احتمالاً تعداد افرادی که از قطر وارد این شهر می‌شوند بیشتر است.

اقامتگاه‌های مقرون به صرفه بسیاری از افراد را به انتخاب دبی به جای دوحه ترغیب می‌کند.

قطر ۱۲ سال است که خود را برای میزبانی جام جهانی آماده می‌کند و تخمین می‌زند که ۱.۲ میلیون بازدیدکننده ۱۷ میلیارد دلار به اقتصاد این کشور اضافه کنند.

عربستان سعودی و عمان هر دو جشنواره‌هایی را برای جلب علاقه‌مندان برگزار می‌کنند و برنامه‌ای برای ساده‌سازی مراحل سفر دارند.

با هم به گوشه‌گوشه دنیا سفر می‌کنیم تا با شگفتی‌های بی‌پایان آن آشنا شویم. از اقیانوس‌ها می‌گذریم، در جنگل‌ها ماجراجویی می‌کنیم، قلب کویر را می‌شکافیم و در کوچه‌پس‌کوچه‌های شهرهای کوچک و بزرگ به صدای سفر گوش می‌دهیم. اگر می‌خواهید گردشگر را حتی در خانه‌تان تجربه کنید، با من همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید