IMG 20230613 115503 486 1 1 هتل نصیرالملک

هتل نصیرالملک

هتل نصیرالملک

هتل نصیرالملک در فاصله بسیار کمی تا حرم مطهر شاه چراغ قرار دارد.برای زیارت حرم تنها ده دقیقه پیاده روی کافی است تا به حرم مطهر برسید. همچنین نزدیکی به دیگر اماکن مذهبی و مکان های تاریخی و معروف شهر شیراز از جمله مسجد نصیرالملک،مسجد جامع عتیق، ارگ کریم خان، مدرسه خان، باغ نارنجستان قوام و حمام،مسجد، بازار وکیل از دیگر امتیازات موقعیتی هتل نصیرالملک به شمار می آید. در ادامه در جهانگردان شما را با امکانات هتل نصیر الملک شیراز بیشتر آشنا خواهیم نمود پس تا انتهای مقاله با ما همراه شوید.


هتل در مجموع دارای ۲۴ واحد اقامتی به صورت اتاق‌های یک و دو‌تخته است. اتاق‌ها تمیز و مرتب بوده و چیدمان ساده‌ای دارند. ضمن اینکه از امکانات رفاهی مناسبی هم بر خوردار هستند. برای مثال همگی به سیستم تهویه‌مطبوع مجهز بوده و تختخوابهای راحتی دارند. از دیگر امکانات ارائه شده می‌توان به تلویزیون، کمدلباس و یخچال اشاره کرد. حمام اختصاصی به همراه سرویس‌بهداشتی هم در همه اتاق‌ها موجود است. اگر به تنهایی سفر می‌کنید می‌توانید اتاق‌های یک‌تخته هتل را رزرو کنید. اتاق‌های دو‌تخته هم به صورت توئین با دو تخت یک نفره یا دبل با یک تخت دو نفره ارائه می‌شوند.

برای صرف غذا نیازی نیست از هتل خارج شوید. رستوران هتل با رائه منو متنوعی از انواع غذاهای ایرانی ازجمله غذاهای اصیل شیرازی از میهمانان پذیرایی می‌کند.

با اقامت در هتل نصیر الملک شیراز به اینترنت وای‌فای دسترسی خواهید داشت و در صورت سفر با اتومبیل شخصی می‌توانید از پارکینگ مسقف هتل استفاده کنید. لابی مبله، آسانسور و خدمات خشک‌شویی هم از دیگر تسهیلاتی است که در این هتل به میهمانان عرضه می‌شود.

با هم به گوشه‌گوشه دنیا سفر می‌کنیم تا با شگفتی‌های بی‌پایان آن آشنا شویم. از اقیانوس‌ها می‌گذریم، در جنگل‌ها ماجراجویی می‌کنیم، قلب کویر را می‌شکافیم و در کوچه‌پس‌کوچه‌های شهرهای کوچک و بزرگ به صدای سفر گوش می‌دهیم. اگر می‌خواهید گردشگر را حتی در خانه‌تان تجربه کنید، با من همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید