سفر به جزیره هرمز ثبت‌نامی شد.

سفر به جزیره هرمز ثبت‌نامی شد.

سفر به جزیره هرمز ثبت‌نامی شد.

جهانگردان : مدیرکل توسعه گردشگری داخلی، از اعمال محدودیت برای سفر به هرمز در ایام نوروز ۱۴۰۳ خبر داد. سید مصطفی فاطمی، با اعلام این خبر گفت: «امسال برای سفر به هرمز محدودیت اعمال کردیم و کسانی که قصد سفر به این منطقه را دارند باید از قبل در سامانه warmi.ir ثبت‌نام انجام دهند.»

وی با بیان اینکه این تصمیم در راستای پذیرش مسافر متناسب با ظرفیت هرمز اتخاذ شده است، افزود: «در ایام نوروز سفر به هرمز تنها با رزرو در سامانه امکان‌پذیر است و مسافرانی که قصد عزیمت به هرمز را دارند می‌توانند از امروز در سامانه اعلام‌شده ثبت‌نام خود را انجام دهند.»

سفر به جزیره هرمز ثبت‌نامی شد.
سفر به جزیره هرمز ثبت‌نامی شد.

فاطمی گفت: «البته با توجه به اینکه این سامانه به تازگی راه‌اندازی شده و در مرحله تست قرار دارد و حجم درخواست ها برای سفر به هرمز هم زیاد است، این احتمال وجود دارد که سایت با اختلال‌هایی همراه باشد اما طی چند روز آتی روند ثبت‌نام به‌صورت کامل پیش خواهد رفت.»

با هم به گوشه‌گوشه دنیا سفر می‌کنیم تا با شگفتی‌های بی‌پایان آن آشنا شویم. از اقیانوس‌ها می‌گذریم، در جنگل‌ها ماجراجویی می‌کنیم، قلب کویر را می‌شکافیم و در کوچه‌پس‌کوچه‌های شهرهای کوچک و بزرگ به صدای سفر گوش می‌دهیم. اگر می‌خواهید گردشگر را حتی در خانه‌تان تجربه کنید، با من همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید