پروازهای نوروزی پیش فروش نمی‌شود1 بلیط پروازهای نوروزی پیش فروش نمی‌شود

بلیط پروازهای نوروزی پیش فروش نمی‌شود

بلیط پروازهای نوروزی پیش فروش نمی‌شود : میر اکبر رضوی، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، با بیان اینکه تاکنون تعداد ۱۶۸ مجوز پرواز داخلی برای شرکت‌های هواپیمایی داخلی جهت سفر‌های نوروز ۱۴۰۱ صادر شده است، اذعان داشت:

پیش‌فروش بلیط سفر‌های نوروزی برای پرواز‌های داخلی و خارجی نداریم و علاوه بر آن هیچ افزایش قیمتی هم برای بلیط‌های امسال نداریم.

این موضوع در حالی است که تاکنون وزیر راه و شهرسازی و همچنین مشاور وی دستور‌های ویژه‌ای را برای کنترل قیمت‌ها، عدم افزایش قیمت بلیط هواپیما و رعایت سقف قیمتی صادر کرده‌اند. در دو سال گذشته با توجه به شیوع ویروس کرونا و با هدف پرهیز از تشویق مردم به انجام سفرها بخش حمل‌ونقل هوایی اقدام به پیش‌فروش بلیط هواپیما نمی‌کند.

بلیط پروازهای نوروزی پیش فروش نمی‌شود
بلیط پروازهای نوروزی پیش فروش نمی‌شود

شایان ذکر است که امسال طرح پیش‌فروش بلیط سفر‌های نوروزی در بخش حمل‌و‌نقل جاده‌ای از ۱۰ اسفند و پیش‌فروش بلیط حمل‌و‌نقل ریلی از هشت اسفند آغاز شده است.

با هم به گوشه‌گوشه دنیا سفر می‌کنیم تا با شگفتی‌های بی‌پایان آن آشنا شویم. از اقیانوس‌ها می‌گذریم، در جنگل‌ها ماجراجویی می‌کنیم، قلب کویر را می‌شکافیم و در کوچه‌پس‌کوچه‌های شهرهای کوچک و بزرگ به صدای سفر گوش می‌دهیم. اگر می‌خواهید گردشگر را حتی در خانه‌تان تجربه کنید، با من همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید