فرم پیکاپ ویزا

پس از تکمیل فرم به صورت آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن همکاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام می دهند .


پیکاپ ویزا

 

فرآیند ارسال پاسپورت به سفارت و بازگرداندن آن به همراه ویزا بدون حضور شخص متقاضی را پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزا می‌گویند. اگرچه حضور مسافر برای مصاحبه یا انگشت نگاری الزامی است ولی بعد از اعلام قبولی درخواست ویزا، نیازی به حضور برای الصاق ویزا نیست. در نتیجه خیلی از متقاضیان با توجه به وقت و هزینه‌ای که صرف مسافرت به کشور واسط می‌شود، ترجیح می‌دهند مدارک خود را به فرد دیگری بدهند تا به عنوان نماینده، کارهای آن‌ها را انجام دهد.

در نتیجه، تعداد زیادی از متقاضیان با در نظر گرفتن وقت و هزینه‌ای که صرف مسافرت به کشور واسط می‌شود، ترجیح می‌دهند مدارک خود را به یک موسسه مهاجرتی معتبر بدهند تا به عنوان نماینده قانونی، کارهای آن‌ها را انجام دهد.

به بیانی دیگر، زمانی که جواب قبولی درخواست ویزا از طریق ایمیل به دست متقاضی می‌رسد، فرد ایرانی ملزم است به دلیل بسته بودن شعبه سفارت در ایران، یک بلیط پرواز رفت و برگشت و هتل را برای کشور واسط خریداری کرده و با در دست داشتن پاسپورت و مدارک مورد نیاز سفارت، به سفارت کشور مورد نظر مراجعه نماید تا در نهایت برچسب ویزا به گذرنامه وی پیوست شود.

اما با وجود خدمات پیکاپ ویزا، دیگر نیازی به این کارها نیست و می‌توان با صرف زمان و هزینه بسیار کمتر، برچسب ویزا و پاسپورت را در داخل ایران تحویل گرفت!

پیکاپ ویزا و یا پیکاپ پاسپورت خدمتی است که برای برخی از کشورهای خاص و معتبر نظیر آمریکا، انگلیس ،کانادا ،آلبانی و لیتوانی در ایران کاربرد داشته و موجب سرعت‌بخشی به امور مهاجرتی شما می‌شود.

اگر نیاز به ویزای شنگن کشورهای اروپایی از داخل ایران داشته باشید، به دلیل فعالیت سفارت این کشورها در ایران نیازی به استفاده از پیکاپ ویزا ندارید و یا می‌توانید از سرویس VIP اغلب کارگزاری‌های خدمات ویزا از جمله VFS GLOBAL و یا ویزامتریک استفاده کنید؛ اما این موضوع برای ویزای کشورهایی مثل آمریکا یا کانادا که دارای سفارت فعال در ایران نیستد کاملاً متفاوت است!

 

از آنجایی که این فرآیند ،حساس و سرنوشت ساز است، شرکت مسافرتی جهانگردان با بهره گیری از کارگزار مجرب در آنکارا در اسرع وقت و کمترین هزینه این خدمات را انجام و پاسپورت به همراه ویزا را تحویل شما مسافران عزیز می دهد.

پیکاپ ویزای کانادا

مسافر می تواند، با تعیین نماینده‌ای قانونی و پرینت ایمیل سفارت به همراه پاسپورت خود و با هزینه ای بسیار کم و طی چند روز ، بدون نیاز سفر به کشور ثالث ،ویزای خود را دریافت نماید.با اینکه حضور مسافر در روز انگشت نگاری الزامی هست ،ولی ما با کادری مجرب در خصوص روند اخذ پاسپورت به همراه ویزا این خدمات را برای مسافران عزیز فراهم آورده است.

پیکاپ ویزا کانادا در کشور ترکیه

در روند پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه کارشناسان ما پاسپورت متقاضی را  از طریق پروازهای اختصاصی پیکاپ به سفارت کانادا در آنکارا ارسال کرده و پس از انجام مراحل اداری، گذرنامه دارای ویزا را با اولین پرواز به ایران بازمی‌گردانند تا تحویل متقاضی گردد.

با اینکه نمی‌توان زمان دقیقی برای ارائه خدمات پیکاپ تعیین نمود، ولی با توجه به انجام صفر تا صد مراحل کار و داشتن سه پرواز منظم در هفته، سریع‌ترین خدمات را در زمینه پیکاپ پاسپورت در کشور ارائه می‌دهیم.

پیکاپ ویزای کانادا از کشور ترکیه در ۲ شهر استانبول و آنکارا (به درخواست مشتری) انجام می‌گیرد و با انجام امور اداری توسط سفارت کانادا در کشور واسط، گذرنامه دارای ویزا در اسرع وقت در داخل ایران به شما تحویل داده می‌شود.

برای پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه ،کارشناسان ما در شرکت جهانگردان،  پاسپورت مسافر  را تحویل گرفته و از طریق پروازهای مختص پیکاپ به سفارت کانادا در آنکارا ارسال کرده و پس از انجام مراحل اداری، پاسپورت ویزا شده را با اولین پرواز باز میگردانند تا تحویل مسافران محترم نماید . معمولا از زمان تحویل پاسپورت به دست کارشناسان ما حدودا زمانی بین دو تا سه هفته کاری پاسپورت به همراه ویزا در اختیار مسافران می باشد.(این فرایند به روزهای کاری سفارت بستگی دارد)

با توجه به نوع ویزای کانادا(ویزای مهاجرتی و غیر مهاجرتی)مدارک موردنیاز پیکاپ ویزای کانادا دارای تفاوت‌هایی به شرح زیر است:

ویزای مهاجرتی:

ویزای غیر مهاجرتی:

جهت دانلود فرم وکالت پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه به لینک زیر مراجعه نمایید:

وکالت نامه پیکاپ ویزا کانادا

وکالت نامه پیکاپ ویزا کانادا (برای افراد زیر ۱۸ سال)

 

پیکاپ ویزای کانادا از امارات:

به منظور پیکاپ ویزای کانادا از امارات ، پاسپورت مسافر را تحویل گرفته و از طریق پست ارسال می کنند. پاسپورت  ۳ تا ۴ روز بعد به سفارت تحویل داده خواهد شد. پس از تحویل مدارک، انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا حدودا دو الی سه هفته کاری طول خواهد کشید. در نهایت پاسپورت ویزا شده ، توسط پست برگشت داده می شود تا تحویل داده شود.

وکالت نامه پیکاپ ویزا کانادا از امارات

 

پیکاپ ویزای انگلیس

به دلیل شلوغی سفارت و VFS سفارت انگلیس در تهران، بسیاری از هموطنان ما مجبور می‌شوند برای انگشت نگاری و مصاحبه ویزای انگلیس به یکی از کشورهای اطراف ایران سفر کنند. به همین دلیل، با قبولی درخواست ویزا، فرد ملزم به مراجعه مجدد به سفارت انگلیس در کشور واسط و پیوست برچسب ویزا به گذرنامه است.

در حال حاضر، خدمات پیکاپ ویزای انگلیس ، با هدف صرف هزینه کمتر، سرعت بیشتر و راحتی مسافرین در دو کشور ترکیه و امارات انجام می‌شود تا متقاضی بتواند بدون نیاز به صرف زمان و هزینه مضاعف و سفر مجدد به کشور واسط، گذرنامه و ویزای انگلیس را در داخل ایران تحویل بگیرد.

 

پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه

پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه به صورت یک‌طرفه یا دوطرفه انجام می‌شود. پیکاپ ویزای یک‌طرفه به حالتی گفته می‌شود که پاسپورت فرد در سفارتخانه باقی مانده و وی با برگه عبور به ایران باز می‌گردد اما در پیکاپ دوطرفه، پاسپورت فرد باید از ایران ارسال شده و پاسخ به صورت غیرحضوری دریافت شود.

برای ارائه خدمات پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه، ما مدارک شما را ارسال کرده و پس از انجام امور اداری توسط کنسولگری انگلیس، گذرنامه را به شما تحویل دهیم. به طور معمول، پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه یک هفته طول خواهد کشید.

مدارک پیکاپ یک طرفه ویزای انگلیس از ترکیه

مدارک پیکاپ دو طرفه ویزای انگلیس از ترکیه

جهت دانلود فرم وکالت پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

وکالت نامه پیکاپ ویزا انگلیس

 

پیکاپ ویزای انگلستان از امارات

در خدمات پیکاپ ویزای انگلیس از امارات، پاسپورت‌ها به صورت روزانه از طریق پست به دبی ارسال می‌شوند.

از این رو، گذرنامه سه تا چهار روز بعد به سفارت انگلیس تحویل داده می‌شود و پس انجام کارهای اداری، پاسپورت در اولین فرصت به شما در داخل ایران تحویل می‌گردد. برای پیکاپ ویزای انگلیس در امارات هم نمی‌توان زمان دقیقی تعیین نمود، اما معمولاً این فرایند دو هفته طول خواهد کشید.

هم‌چنین شما این امکان را دارید تا در صورت تمایل از خدمات وقت سفارت انگلیس  نیز استفاده کنید.

مدارک پیکاپ ویزای انگلیس از امارات

جهت دانلود فرم وکالت پیکاپ ویزای انگلیس از امارات به لینک زیر مراجعه نمایید:

وکالت نامه پیکاپ ویزا انگلیس از امارات

وکالت نامه پیکاپ ویزا انگلیس از امارات (برای افراد زیر ۱۸ سال)

 

 پیکاپ ویزای انگلستان از ارمنستان

برای پیکاپ ویزای انگلیس در ارمنستان (ایروان)، متقاضی باید در روز انگشت نگاری آدرس مشخص شده در ایروان را (که به متقاضی اعلام میگردد) به سفارت اعلام نماید. زمانیکه نتیجه ویزا آماده شود سفارت پاسپورت ویزا شده را به دفتر این شرکت ارسال می کند تا  با اولین پرواز به ایران بازگردد و آماده تحویل به مسافران گرامی شود.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای انگلیس

مدارک بسته به نوع ویزای انگلیس (ویزای مهاجرتی و غیر مهاجرتی)متفاوت خواهد بود.و لی تمام مدارک برای سفارت های آنکارا و استانبول و امارات یکسان هستند و در نهایت برای روند نهایی ویزا، تمام مدارک به آنکارا ارسال می گردد.

مدارک لازم جهت پیکاپ ویزای انگلیس

فرم وکالت پیکاپ ویزا:

برای برخی از پیکاپ ها نیاز به دادن وکالت از طرف متقاضی ویزا به کارگزار پیکاپ است. این وکالت نامه ها عبارتند از:

وکالت نامه برای پیکاپ ویزای انگلیس از دبی

وکالت نامه برای پیکاپ ویزای انگلیس از آنکارا و انگلیس

اخذ ویزای توریستی انگلستان

جهت اخذ ویزای توریستی انگلستان  با همکاران ویزای ما  به صورت آنلاین در شبکه های اجتماعی و تلفن ۰۹۴۲۲۰۲۲۰۱۲ در ارتباط باشید.

رزرو بلیط هواپیما شیراز به لندن

با توجه به اینکه پرواز مستقیم شیراز به لندن در حال حاضر وجود ندارد می توانید با مراجعه سایت فروش بلیط  شرکت جهانگردان ،به نشانی www.safaronline.net  بلیط هواپیمای خود به مقصد انگلستان  را تهیه کنید.

پیکاپ ویزای آمریکا

به دلیل عدم فعالیت سفارت آمریکا در ایران، متقاضیان اخذ ویزای این کشور ملزم هستند تا برای انجام اموری نظیر مصاحبه و یا انگشت نگاری به یکی از سفارت‌های فعال ایالات متحده آمریکا در سایر کشورهای همسایه از جمله ترکیه، امارات ،عمان و ارمنستان مراجعه نمایند. مسافران جهت دریافت ویزای کشور آمریکا، برای انگشت ‌نگاری و مصاحبه به یکی از سفارت‌های این کشور در کشورهای همسایۀ ایران مراجعه می کنند . بدلیل نزدیکی و راحتی سفر ،کشورهای ترکیه، امارات ، ارمنستان و عمان  بیشترین تعداد مراجعین ایرانی را به خود اختصاص داده‌اند. کارشناسان  پیکاپ ویزای شرکت جهانگردان ، خدماتِ پیکاپ ویزای آمریکا را به بهترین و سریع ترین شکل ممکن ارائه می دهد.

 

شما همچنین این امکان را دارید تا برای رزرو وقت سفارت آمریکا از مجموعه جهانگردان کمک بگیرید.

پیکاپ ویزای آمریکا از ترکیه

برای پیکاپ ویزای آمریکا در ترکیه ،  پاسپورت مسافر را تحوبل گرفته و به سفارت ارسال می کنیم ، پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت آمریکا، پاسپورت ویزا شده بازگردانده می شود تا به شما مسافران گرامی تحویل گردد. خدمات پیکاپ ویزای آمریکا از ترکیه همچنین شامل کنسولگری آمریکا در استانبول نیز می‌شود.زمان حدودی دریافت پاسپورت ویزا شده بین دو الی سه هفته کاری خواهد بود که  پس از طی شدن مراحل اداری در سفارت آمریکا پاسپورت ممهور به مهر سفارت آمریکا با اولین پرواز تحویل مسافران خواهد شد.

در حال حاضر برای ارائه خدمات سریع و با کیفیت پیکاپ ویزای آمریکا از کشور ترکیه سه پرواز اختصاصی در طول هفته برای این مهم در نظر گرفته شده است.

بعد از طی کردن مراحل اصلی مثل درخواست ویزا، رزرو وقت سفارت آمریکا و انگشت نگاری، در صورتی که با درخواست ویزای شما موافقت شده باشد، نوبت به استفاده از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا از کشور ترکیه می‌رسد.

در این مرحله، ما گذرنامه معتبر  شما را به سفارت آمریکا در ترکیه(استانبول) ارسال کرده و بعد از سپری شدن مراحل اداری در کنسلوگری آمریکا در ترکیه، با اولین پرواز اختصاصی پاسپورت دارای برچسب ویزا را در داخل ایران به شما تحویل می‌دهیم. به طور معمول این پروسه سه هفته کاری زمان می‌برد.

مدارک پیکاپ ویزای آمریکا از آنکارا

پیکاپ ویزای آمریکا از امارات

خدمات پیکاپ ویزای آمریکا از امارات، از طریق شهر دبی انجام می‌شود. برای پیکاپ ویزای آمریکا در امارات، ما به طور هفتگی پاسپورت‌های شما را از طریق پرواز بین‌المللی ارسال می‌کنیم.

جهت انجام خدمات پیکاپ ویزای آمریکا از امارات، سه شهر دبی ، ابوظبی و العین را میتوان برای این کار در نظر گرفت. برای این منظور کارشناسان  ما  هر روزه پاسپورت های تحویل شده را از طریق پست ارسال کرده و ۳ تا ۴ روز بعد به سفارت تحویل داده خواهد شد. پس از تحویل مدارک، انجام کارهای اداری توسط سفارت آمریکا حدودا دو هفته طول خواهد کشید. در نهایت پاسپورت ویزا شده توسط پست برگشت داده می شود تا و به شما مسافران عزیز تحویل داده میشود.

پیکاپ ویزای آمریکا از کشور امارات نیز همانند ارمنستان و ترکیه بوده و با پروازهای منظم هفتگی انجام می‌شود که به طور معمول حداقل دو هفته کاری زمان می‌برد.

معمولاً گذرنامه طی ۱ تا ۲ روز به EMPost تحویل داده می‌شود. سپس برای حدوداً دو هفته انجام سایر کارهای اداری توسط سفارت آمریکا طول خواهد کشید و در نهایت پاسپورت دارای برچسب ویزا به شعبه پستی انتخاب شده متقاضی برگشت داده شده و از به شما تحویل داده شود.

مدارک پیکاپ ویزای آمریکا از دبی

جهت دانلود فرم وکالت پیکاپ ویزای آمریکا از امارات به لینک زیر مراجعه نمایید:

وکالت نامه پیکاپ ویزا آمریکا از امارات

وکالت نامه پیکاپ ویزا آمریکا از امارات (برای افراد زیر ۱۸ سال)

 

پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان

برای پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان کارشناسان ما ،مدارک مورد نیاز را از مسافران عزیز دریافت و پاسپورت ها را ارسال میکنند. برای پیکاپ ویزای آمریکا در ارمنستان به طور معمول ۱۰ روز کاری زمان می برد تا به درخواست ها پاسخ داده شود.  البته این زمان با توجه به شرایط کاری سفارت ممکن است طولانی تر شود. پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت آمریکا، پاسپورت ویزا شده، به مسافر تحویل داده میشود.

پیکاپ ویزای آمریکا از کشور ارمنستان نیز همانند امارات و ترکیه بوده و با پروازهای منظم هفتگی انجام می‌شود که به طور معمول ۱۰ روز کاری زمان می‌برد.

در برخی مواقع ممکن است پروسه پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان زمان بیشتری ببرد، اما در حالت کلی با انجام امور اداری در سفارت آمریکا، گذرنامه دارای  ویزا دریافت شده و با سرویس پیکاپ ما به دست شما در ایران می‌رسد.

مدارک پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان

مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا

به طور معمول نمی‌توان بازه زمانی دقیقی برای پیکاپ ویزای آمریکا از کشور واسط تعیین کرد، اما معمولاً با در نظر گرفتن امور اداری سفارت و روند پیوست برچسب ویزا، مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزا چیزی در حدود ۱۰ روز به طول خواهد کشید.

مراحل درخواست پیکاپ ویزا

با عقد قرارداد و تعیین نماینده قانونی، مدارک مورد نیاز سفارت و اصل پاسپورت ، در اختیار نماینده گذاشته می شود.
ارائه خدمات پیکاپ پاسپورت مستلزم اخذ مجوزهای قانونی از پلیس مهاجرت است و هر موسسه مهاجرتی قادر به انجام آن نیست؛ چون در حالت عادی به همراه داشتن تعداد زیادی پاسپورت توسط افراد متفرقه منع قانونی داشته و صاحبان پاسپورت‌ها را نیز با مشکلاتی مواجه می‌سازد.

مراحل بعدی این پروسه کاملاً بر عهده شرکت بوده و در اولین فرصت مناسب، نسبت به ارسال مدارک متقاضی به سفارت و بازگرداندن پاسپورت دارای ویزا به شهر مورد نظر متقاضی اقدام می‌شود.

خدمات پیکاپ ویزا در کشور ترکیه از طریق سه پرواز منظم در هفته انجام میشود، تا از این طریق موجب تسریع روند پیکاپ ویزا از کشور مقصد شده و با بالاترین کیفیت و کمترین زمان ممکن، گذرنامه و ویزا را در اختیار متقاضی در داخل ایران قرار دهد.

 

پیگیری پیکاپ ویزا

پیگیری پیکاپ ویزا ، به سهولت قابل انجام است. تنها کافیست تا با کارشناسان ما تماس گرفته شود و کد ملی و شماره قرارداد خود را ارائه نمایید، تا شما را در جریان آخرین تغییرات وضعیت پیکاپ ویزا و پاسپورت تان قرار دهیم.

البته کارشناسان دپارتمان پیکاپ ویزای این موسسه نیز به طور مستمر شما را از طریق پیامک در جریان روند پیکاپ پاسپورت قرار داده و در صورت آماده بودن گذرنامه و ویزای پیوست شده، سریعاً آن را برای شما ارسال خواهند کرد.

چرا پیکاپ پاسپورت با جهانگردان؟

در حال حاضر چندین شرکت و آژانس مسافرتی در کشور خدمات پیکاپ ویزا را به متقاضیان ارائه می‌دهند. اما از آن‌جایی که خدمات پیکاپ پاسپورت روندی به شدت حساس است و فاکتور سرعت و به ویژه امنیت در این روند، نقشی حیاتی دارد انتخاب بهترین مجموعه برای انجام کار، تصمیمی مهم و تاثیرگذار خواهد بود.

به بیان دیگر، این‌ که پاسپورت در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سفارت محل انگشت‌نگاری رسیده و پس از الصاق برچسب ویزا با امنیت کامل، تحویل متقاضی گردد، بدون شک مهم‌ترین اولویت برای ارائه خدمات پیکاپ ویزا است.

برخی ویژگی های خدمتِ پیکاپ ویزای جهانگردان:

در یک جمع‌بندی کلی، خدمات پیکاپ پاسپورت ما شامل موارد زیر می‌شود:

لیست قیمت هزینه‌های پیکاپ

نو ع سرویس قیمت هزینه پیکاپ  
کانادا از استانبول و آنکارا ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان    
آمریکا از ابوظبی ۳۷۰ درهم    
آمریکا از دبی ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان    
آمریکا از ایروان ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان    
آمریکا از آنکارا ۱۷۰ USD    
انگلیس از استانبول ۱۵۰ USD    
تمدید و صدور پاسپورت کانادایی ۱۷۰ USD