زیباترین شهرهای جهان در شب

۱۰ مورد از زیباترین شهرهای جهان در شب کدامند ؟

زیباترین شهرهای جهان در شب

مجله گردشگری جهانگردان . دبی و ابوظبی در میان لیست زیباترین شهرهای جهان در شب قرار گرفتند.

وب‌سایت تراول‌بگ (Travelbag)، که بخشی از dnata و یکی از بزرگ‌ترین ارائه‌دهندگان خدمات هواپیمایی و مسافری در جهان است، در یک مطالعه طولانی‌مدت روی پست‌های اینستاگرام، اعلام کرده که دبی نزدیک ۲۶ هزار پست با هشتگ «#dubaiatnight» (دبی در شب) را دریافت کرده است. این پست‌ها، زیبایی بی‌نظیر دبی بعد از غروب آفتاب را نشان می‌دهند که در آن، آسمان‌خراش‌ها و برج‌های متعدد آسمان شب را روشن می‌کنند. در ادامه لیست زیباترین شهرهای جهان در شب را برایتان آورده ایم .

زیباترین شهرهای جهان در شب

ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی نیز در این فهرست، رتبه ۹ را به خود اختصاص داده است.

لیست زیباترین شهرهای جهان در شب عبارتند از:

  1. دبی، امارات متحده عربی
  2. توکیو، ژاپن
  3. سنگاپور
  4. مسقط، عمان
  5. نیویورک، ایالات متحده آمریکا
  6. هیروشیما، ژاپن
  7. کیوتو، ژاپن
  8. سیدنی، استرالیا
  9. ابوظبی، امارات
  10. تایپه، تایوان
زیباترین شهرهای جهان در شب
زیباترین شهرهای جهان در شب

به گزارش What’s on، این مطالعه همچنین نشان می‌دهد که دبی امتیاز ۵۲.۸ از ۱۰۰ را برای آلودگی نوری و صوتی دریافت کرده است؛ در حالی که ابوظبی امتیاز ۴۸.۲ از ۱۰۰ را دارد. علاوه بر این، دبی در معیار ایمنی از ۱۰۰ امتیاز ۸۳.۱، و رتبه ابوظبی کمی بالاتر از ۸۴.۶ از ۱۰۰ است.

در مطالعه متفاوت نومبئو (Numbeo) در ابتدای سال، ابوظبی برای ششمین بار متوالی در صدر جدول امن‌ترین شهر جهان در میان ۴۱۶ شهر جهان قرار دارد.

با هم به گوشه‌گوشه دنیا سفر می‌کنیم تا با شگفتی‌های بی‌پایان آن آشنا شویم. از اقیانوس‌ها می‌گذریم، در جنگل‌ها ماجراجویی می‌کنیم، قلب کویر را می‌شکافیم و در کوچه‌پس‌کوچه‌های شهرهای کوچک و بزرگ به صدای سفر گوش می‌دهیم. اگر می‌خواهید گردشگر را حتی در خانه‌تان تجربه کنید، با من همراه باشید.

دیدگاه کاربران (1 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید